Izvor: Kurir, 04.Jan.2012, 08:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
STOJKOVIĆ KUPIO STAN NA MASOVNOJ GROBNICI!
(Ne) idu bolji dani?! Vladimir Stojković je supruzi Bojani kupio stan od 240 kvadrata u ukletom naselju Mačkov kamen, izgrađenom na masovnoj grobnici u koju su sahranjivane žrtve komunističkog režima po oslobođenju Beograda 1944. godine!
(Ne) idu bolji dani?!
Vladimir Stojković je supruzi Bojani kupio stan od 240 kvadrata u ukletom naselju Mačkov kamen, izgrađenom na masovnoj grobnici u koju su sahranjivane žrtve komunističkog režima po oslobođenju Beograda >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << 1944. godine!
Kako bi se iskupio za telesne povrede koje joj je naneo, o čemu je Kurir juče pisao, golman Partizana pazario je gajbu u ovom luksuznom naselju i za nju iskeširao 720.000 evra, ne znajući da je potkraj Drugog svetskog rata tamo bilo stratište na kojem su se partizani obračunavali s neistomišljenicima. Već decenijama Mačkov kamen važi za mesto koje treba zaobilaziti.
- Mnoge poznate ličnosti htele su tamo da kupe stan, ali odustale su kada su saznale da je tu masovna grobnica - tvrdi dobro obavešten izvor Kurira, i dodaje:
- Kažu da ljudi koji tamo žive imaju ružne snove i da im se loše stvari dešavaju, bili sujeverni ili ne.
Kako saznajemo, Bojana nije bila obaveštena o ovim pojedinostima kad je od muža zahtevala da joj kupi luksuzni dupleks da bi „izbrisala bol u duši“.
Milošević odustao zbog sujeverja!
Fudbaler Savo Milošević pre nekoliko godina je hteo da kupi stan u Mačkovom kamenu. Iako se govorilo da Savo odustao od toga zbog previsoke cene, pravi razlog je upravo sujeverje, tvrdi izvor Kurira.









