SLS: Vojvodina nije kiksnula kao Partizan

Izvor: SrbijaDanas.com, 16.Dec.2023, 17:20

Mečevi 19. kola.

Fudbaleri Vojvodine pobedili su kao gosti niški Radnički rezultatom 1:0, dok su Mladost i Napredak remizirali 1:1, u mečevima 19. kola Superlige Srbije.

Samo pet dana posle pobede nad Partizanom, Radnički je na domaćem terenu poražen od Vojvodine. Strelac gola za pobedu "lala" bio je Mateus Indio u 49. minutu, posle dodavanja Andrije Radulovića. Vojvodina je pobedom skočila na peto mesto sa 28 bodova, dok je Radnički pretposlednji sa 16. >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com <<

Napredak je u Lučanima poveo golom Lazara Zličića u 25, minutu, a asistent je bio Uroš Ljubomirac. Patrik Frajdej je golom u 90+1. minutu sačuvao domaće poraza. Mladost je sedma sa 26 bodova, a Napredak 12. sa 18.