Izvor: HotSport.rs, 31.Avg.2023, 21:47

SEDAM GOLOVA NEOPHODNO PARTIZANU: Crno-beli sa minusom idu na poluvreme! (VIDEO)

Partizan više nije faktor u Evropi ove sezone. Partizan večeras dočekuje fudbalere Noršjelanda na svom stadionu, a nakon uvodnih 45 minuta, crno-beli su u rezultatskom zaostatku, a rezultat iznosi 0:1. Imale su obe ekipe u prvih 25 minuta par polušansi, ali nakon jednog kornera domaćih, danski gosti su otvorili sjajan kontranapad, a Osman je promašio ... Read more
The post SEDAM GOLOVA NEOPHODNO PARTIZANU: Crno-beli sa minusom idu na poluvreme! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.