Izvor: Kurir, 19.Apr.2019, 11:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ŠĆEKIĆ PRED RADNIČKI: Najbolji smo kad je najvažnije!
Fudbaler Partizana Aleksandar Šćekić rekao je da je njegov tim protiv Radničkog iz Niša u prvoj utakmici polufinala Kupa Srbije (1:0) odigrao jedan od najboljih mečeca ove sezone i da će u nedelju protiv istog rivala u Superligi ponovo tražiti pobedu.
Pogledaj vesti o: Partizan
Povezane vesti
Veliki hendikep za Partizan pred Niš!
Izvor: Sportske.net, 19.Apr.2019
Fudbaleri ipak optimisti...Fudbaler Partizana Aleksandar Šćekić rekao je danas da je njegov tim protiv niškog Radničkog u Kupu Srbije odigrao jednu od najboljih utakmica ove sezone i istakao da će "Crno-beli" i u nedelju na Čairu ići na pobedu..."Protiv Radničkog smo odigrali jednu od najboljih...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












