Izvor: HotSport.rs, 16.Avg.2023, 10:08

SAVET ZA PARTIZAN OD NEKADAŠNJEG REPREZENTATIVCA UKRAJINE: ‘Lepota – NE! Rezultat – DA!’

Pred ‘crno-belima’ je težak zadatak. Nekadašnji reprezentativac Ukrajine – Marko Dević govorio je za Sportski žurnal o revanš susretu Partizana i Sabaha. Gosti iz Azerbejdžana imaju dva gola prednosti, ali Dević za njih ima savet kako da ‘preokrenu’ situaciju: ‘Azerbejdžanski klub osnovan je 2017. godine, ne mogu da kažem da sam imao tu sreću, ali ... >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << Read more
The post SAVET ZA PARTIZAN OD NEKADAŠNJEG REPREZENTATIVCA UKRAJINE: ‘Lepota – NE! Rezultat – DA!’ appeared first on Sportske vesti - HotSport.