Izvor: HotSport.rs, 24.Feb.2024, 14:31

(SASTAVI) RADNIK-PARTIZAN: Duljaj sa Gohom napade Surduličane!

‘Crno-beli’ pred važnim ispitom. Fudbaeri Partizana gostuju ekipi Radnika iz Surdulice za nešto manje od 20 minuta u okviru 22. kola Mozzart Bet Superlige Srbije. Ovo je bitan meč za ‘crno-bele’ u borbi za titulu koju vode sa ljutim rivalom Crvenom zvezdom. Igor Duljaj sa ovaj meč nije mogao da računa na Nemanju Nikolića, Mateusa Saldanju i Severinu pa će morati sa ovih 11 da napada. FK Radnik Surdulica: Ranđelović, ... Read more
The post (SASTAVI) RADNIK-PARTIZAN: Duljaj sa Gohom napade Surduličane! appeared first on Sportske vesti - HotSport.