SADIK: Milina je igrati sa Takumom i Sumom

Izvor: 011vodič.com, 09.Avg.2019, 01:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Napadač Partizana Omar Sadik utakmicu je otvorio golom. Zadovoljan je ostvarenim u prvom meču. U prvi plan stavlja igru, ali i mentalnu snagu ekipe. Naša kladionica nudi kvotu 3.05 da će prvo poluvreme meča Liverpul – Norič biti završeno nerešeno. – Imali smo 2:0 i primili smo gol. Tada smo morali da krenemo iz početka. Uspeli smo da postignemo treći pogodak i mislim da je ovo dobra prednost za nas – kaže Sadik. Nigerijac je pohvalio i navijače. – Uvek su uz nas, tokom >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << cele utakmice. Oni nam daju snagu da izdržimo svih 90 minuta. Čuo sam naravno ovacije meni upućene. Osećao sam se zaista sjajno. Pohvalio je saigrače, Asana i Sumu. – Takuma je veoma važan igrač za nas. Videli ste, veoma je brz, verujem da ćemo tu njegovu osobinu tek da koristimo. Sa Sumom je zadovoljstvo igrati. Da li se sa njim posebno dobro slažem u igri? Ne, tako je sa svakim od saigrača – rekao je Omar Sadik. More
The post SADIK: Milina je igrati sa Takumom i Sumom appeared first on 011vodic.com.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na 011vodič.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 011vodič.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 011vodič.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.