Rostov preslišao Partizan!

Izvor: Sportske.net, 04.Feb.2020, 19:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ekipa Partizana je odigrala najslabiju utakmicu u dosadašnjem toku priprema.

Jako slaba utakmica ekipe Partizana na "Premijer kupu" u Kataru.

Ekipa Sava Miloševića je odigrala veoma loše sa dosta grešaka i u odbrani i u napadu, a jedino je pred kraj meča igrala nešto agilnije kada je Rostov vodio sa 3:0.

Meč se završio upravo tim rezultatom 1:3 (0:1).

Od starta je bilo jasno da Partizan neće imati nadmoć na sredini terena, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Rostov je imao inicijativu i stvarao je šanse, da bi do gola došao u 32. minutu. Loše je reagovala odbrana Partizana i nakon greške lopta stiže do Mamaeva koji pogađa za 0:1.

Crno-beli nisu imali prilika do kraja poluvremena, pa je Savo napravio nekoliko izmena, koje nisu urodile plodom.

Nakon dobre akcije Rostova Dolgov postiže gol  u 57. minutu za 0:2, da bi do kraja utakmice u 73. minutu Šomurodov postigao novi gol za 0:3.

Dosta živosti u ekipu Partizana je uneo Umar Sadik, a upravo je on postigao utešni gol za crno-bele sa bele tačke.