Rikardo na Banjici stigao do desetke

Izvor: Vesti-online.com, 09.Dec.2018, 19:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rikardo na Banjici stigao do "desetke"

Fudbaleri Partizana pobedili su ekipu Rada 3:0 na Banjici, u meču 20. kola Superlige

- 92. minut - Ništa od het trika Gomeša. Golman je istrčao, ali su defanivici Rada spasili konfuziju u pred golom.

- 81. minut - Đorđe Ivanović u velikoj prilici.

- 79. minut - Đerlek i Tošić su na terenu, izlaze pantić i Zakarić.

- 71. minut - GOL ! 3:0 ! Rikardo ! Deseti gol fudbalera Partizana postignut je posle >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << odbrane markovića. Valijenteov šut posle izvedenog prekida primorao je Markovića na intervenciju, samo do Gomeša na drugoj stativi.

- 70. minut - Treća izmena u Radu: Marinković umesto Lutovca.

- 65. minut - Druga izmena u ekipi Rada, kasalica ulazi umesto Ignjatijevića. Prethodno je Bainović zamenio Jovića

- 52. minut - Prva šansa u drugih 45 minuta. Rikardo se namešta i vrlo dobro šutira van šesnaesterca desnom nogom, ali Marković paradom spasava gol.

Start drugog poluvremena.

Kraj prvog dela.

- 43. minut - Velika šansa za Partizan ! Strelac drugog gola Miletić i Valijente promašili uklizavanjima da skrenu loptu u gol.

- 31. minut - Prva pretnja Rada. Dug pas za Nikolu Tričkovića, koji je prodro do gola Partizana. Šut sa leve strane brani Stojkovićeva zamena Filip Kljajić.

-23. minut - Gužva u Radovih šesnaest metara, Gomešov šut je izblokiran.

- 10. minut - GOL ! 2:0 ! Nemanja R. Miletić ! Partizanov "blickrig" na Banjici ! Zakarić izvodi korner na drugu stativu, gde je stojao desni bek gostiju i matirao golmana Markovića.

- 5. minut - GOL ! 1:0 ! Rikardo Gomeš ! Šesti gol Partizanovog internacionalca u pet kola, ukupno deveti.

Počinje utakmica.

Crno-beli igraju promenjivo u poslednja tri kola. Posle najubebdljivije pobede u sezoni od 6:0 protiv Dinama iz Vranja usledio je remi 1:1 sa na gostovanju Lučanima. Zemun je savladan minimalnim rezultatom u sredu.

Ekipa Rada je nezgodan protivnik. Prošli susret ove dve ekipe prošao je pobedom 1:0 Partizana na domaćem i terenu i sa igračem više.

Ekipa Zorana Mirkovića  na gostovanjime je upisala jedini poraz i četiri od sedam remija.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.