Izvor: Sportski Žurnal, 30.Nov.2013, 17:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rašović: Veliki broj mečeva smo korektno odigrali
Vuk Rašović, trener Partizana, bio je zadovoljan zbog pobede protiv Spartaka, koja je njegov tim znatno približila osvajanju jesenje titule.
(FOTO: N. Negovanović)
– Veliki broj utakmica odigrali smo korektno i dobro. Nisam zadovoljan pre svega nekim situacijama u fazi odbrane, ali nije lako igrati pred praznim tribinama. Spartak je takođe imao svoje prilike – rekao je Rašović, koji je potom dodao:
– Okrećemo se sad Kup >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << utakmici u Subotici, moramo da razmišljamo o sastavu tima. Neki igrači će sigurno odmoriti.
Dragi Kanatlarovski, trener Spartaka, naravno nije bio zadovoljan rezultatom u Humskoj.
– Ne bih rekao da je Partizan prejak. Nismo baš najbolje igrali u prvom poluvremenu, ali smo u drugom imali inicijativu, bilo je par prilika za gol. Iz dva prekida primili smo dva gola. O suđenju ne mogu sada ništa iz ovog ugla da komentarišem – rekao je Kanatlarovski.
Protiv istog rivala Spartak će igrati u četvrtfinalu Kupa Srbije u sredu, ali u Subotici.
– Biće to sasvim druga utakmica. To je meč u kojem pobednik ide dalje, a šanse su podjednake. Svim silama se spremamo da eliminišemo Partizan, ako možemo.
Pogledaj vesti o: Subotica
Nastavak na Sportski Žurnal...









