Izvor: Blic, 09.Nov.2013, 19:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rašović: Ne možemo bez našeg "juga"
Trener fudbalera Partizana Vuk Rašović istakao je da je crno-belima nedostajala podrška publike u teško izvojevanoj pobedi nad Donjim Sremom od 3:2 pred praznim tribinama stadiona u Humskoj.
"Znali smo da nas čeka teška utakmica, gledali smo kako je Donji Srem igrao protiv našeg najvećeg rivala (2:2 protiv Crvene zvezde). Gubili smo sa 2:0, napravili smo veliki broj šansi, meni ostaje da čestitam momcima na >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << pobedi, ali jednostavno, ovako laki golovi ne smeju da nam se dešavaju", rekao je Rašović.
On se osvrnuo i na ambijent u kome je odigrana utakmica, a bez publike je moralo da se igra jer je to preliminarna kazna FSS-a za incidente na 145. "večitom derbiju" u kojima su mahom učestvovale Partizanove pristalice.
"Meni je strašno nedostajala publika. Ne možemo bez našeg 'juga', on nam je potreban. Nas čeka veliki rad, radićemo, dobro je što smo uzeli tri boda, bila su nam neophodna, moramo da iskoristimo predstojeću pauzu na najbolji način", zaključio je Partizanov trener odmah po završetku utakmice.
Najčitanije SADA:












