Radničkom i TSC dovoljan jedan gol za tri boda

Izvor: B92, 18.Feb.2024, 20:01

Radnički iz Niša došao je do prve pobede u prolećnom delu šampionata Superlige Srbije.

Nišlije su na svom terenu bili bolji od ekipe Javora, koji su posle poraza od Partizana u prošlom kolu, ponovo izgubili minimalnim rezultatom.

Jedini gol za domaće je postigao Dele u 25. minutu i to je njegov drugi gol od početka prolećnog dela šampionata, jer je bio strelac i na meču protiv Radničkog iz Kragujevca.

Ekipa iz grada na Nišavi će u sledećem >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << kolu gostovati IMT,dok će Javor dočekati Radnički iz Kragujevca.

TSC nije dozvoilio iznenađenje na svom terenu protiv fenjeraša ekipe Radnika iz Surdulice. Trećeplasirani tim iz Superlige Srbije je na svom terenu bio bolji minimalnim rezultatom 1:0.

Ifet Đakovac je sa bele tačke u 70. minutu doneo tri boda ekipi iz Bačke Topole.

TSC će u narednom kolu gostovati ekipi Železničara, dok fudbalere Radnika očekuje okršaj sa Partizanom.