Radnički izgubio na svom terenu

Izvor: NiskeVesti.rs, 06.Mar.2016, 23:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radnički izgubio derbi od Partizana sa 1:0 (0:0), u utakmici 25. kola Superlige Srbije.

Za samo četiri dana Radnički pretrpeo i drugi poraz od beogradskog Partizana.
Velika borba na terenu, ipak nešto bolji fudbaleri Partizana, kući odneli tri boda.
U 60. minutu Saša Ilić je za Partizan postigao jedini i pobedonosni gol. Fudbaleri Radničkog su pokušavali da daju gol ali je jedina ozbiljna šansa >> Pročitaj celu vest na sajtu NiskeVesti.rs << bila u 85. minutu, na kraju Nišlije ostaju bez postignutog gola.
Čitavog dana u gradu je prisutan veći broj policijskih službenika, kako redovnih pripadnika tako i onih iz specijalnih jedinica. Veći broj službenih vozila i policijskih džipova, danas su slika niških ulica, tačnije Bulevara dr Zorana Đinđića.

Nastavak na NiskeVesti.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NiskeVesti.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NiskeVesti.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.