RISKANTAN POTEZ: Branio je boje Partizana a sada POTPISAO za velikog rivala!

Izvor: SrbijaDanas.com, 17.Jun.2020, 13:07

RISKANTAN POTEZ: Branio je boje Partizana a sada POTPISAO za velikog rivala!

Stranac karijeru nastavlja u Srbiji.

Fudbalski klub Inđija je tokom ove sezone pokazala da je tvrd orah mnogim timovima, a ambicije kluba u narednom periodu biće sve veće. Zvanično je da će Mihajlo Banjac napustiti zeleno-bele ovog leta, ali je Inđija dogovorila ozbiljno pojačanje za domaće uslove. Sportski žurnal piše, da je jednogodišnji ugovor sa Inđijom potpisao Eliomar Silva.

Ofanzivni vezista iz Brazila ima 32 godine, a stigao je iz lučanske Mladosti. >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Tokom karijere igrao je i za Javor iz Ivanjice, Partizan, Kečkemet, Pierikos, Larisu i Široki Brijeg.

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda Alis Gudvin, supruga Džermejna Penanta

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.