Prijateljski duel Partizana i OFK Beograda dve nedelje posle prvenstvenog

Izvor: Blic, 23.Mar.2011, 13:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prijateljski duel Partizana i OFK Beograda dve nedelje posle prvenstvenog

Fudbaleri Partizana i OFK Beograda odigraće u subotu 26. marta kontrolni meč i tako iskoristiti pauzu u šamkpionatu Srbije zbog obaveza reprezentacija na međunarodnoj sceni.

Aktuelni šampion je posle dvodnevnog odmora nastavio sa radom u Zemunelu, gde vežbaju dva puta dnevno i to sa karantinom između treninga.

Meč sa OFK Beograda imaće karakter treninga i biće zatvoren za javnost, dok će novinari moći da prisustvuju utakmici koja na stadionu u Humskoj >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << počinje u subotu u 13 časova.

Podsetimo, Partizan je golom Milana Smiljanića u 90. minutu prvenstvenog duela sa "romantičarima" pobedio sa 2:1.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.