Voždovac u poslednjim sekundama šokirao Partizan

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 06.Okt.2019, 19:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Voždovca pobedili su večeras, kao gosti, ekipu Partizana sa 2:1 (1:0), u utakmici 11. kola Superlige.

U meču koji su obeležila dva prekida, Voždovac je poveo u 28. minutu posle penala, koji realizovao Nemanja Nikolić.

Jedanaesterac je dosuđen posle faula Vladimira Stojkovića nad fudbalerom gostiju, a samom penalu prethodila je šansa Voždovca, čiji su fudbaleri promašili prazan gol.

Posle dominacije u drugom poluvremenu, pogodak >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << za nadu crno-belih i osvajanje boda, postigao je Strahinja Pavlović u 91. minutu.

Međutim, minut pre kraja fudbaler Partizana Zlatan Šehović posle centaršuta nespretno je reagovao u svom šesnaestercu, lopta je došla do usamljenog Marka Devića, koji je postigao gol za pobedu Voždovca.

Ovim porazom izabranici Sava Miloševića prekinuli su niz od četiri pobede.

Posle prvog gola Voždovca desio se prvi prekid zbog bacanja baklji na teren, od strane pristalice Partizana sa istočne tribine.

Nekoliko minuta kasnije, susret u Humskoj je prekinut po drugi put, zbog uvredljivog skandiranja navijača crno-belih prema predsedniku Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Slaviši Kokezi i predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, zbog čega je sudija Momčilo Marković prvi deo igre produžio za devet minuta.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.