Izvor: Mondo, 15.Okt.2014, 15:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Predsednik FS Albanije: Nisu važni bodovi...
Povodom incidenata na stadionu Partizana, oglasio se i prvi čovek Fudbalskog saveza Albanije.
Foto: AP Photo/Darko Vojinović
Predsednik Fudbalskog saveza Albanije, Armando Duka, posle prekida utakmice sa Srbijom u Beogradu, rekao je da je sada najmanje važno u čiju korist će UEFA registrovati meč, već smatra da je bitno da odluka bude u službi razvoja fudbala.
"Ne bih želeo da fudbal bude oštećen, ali nije bilo moguće nastaviti utakmicu. >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Odluka koju će da donese UEFA treba da bude u službi razvoja fudbala i nije važno ko će dobiti bodove, nego da se misli o tome kako srediti stanje i šta je najbolje za dobru fudbalsku utakmicu'', izjavio je Duka za RTK2.
Utakmica između Srbije i Albanije u kvalifikacijama za prvenstvo Evrope prekinuta je u utorak uveče u Beogradu nakon skandalozne provokacije albanskih navijača i incidenata koji su usledili nakon toga.
Pogledaj vesti o: Partizan










