Praznik fudbala večeras na Čairu

Izvor: JužneVesti.com, 06.Mar.2016, 15:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Praznik fudbala večeras na Čairu

Fudbaleri niškog Radničkog u derbiju 25. kola Superlige dočekuju večeras u 19 sati beogradski Partizan. Cene karata za južnu i severnu tribinu su 200, a za istočnu i zapadnu 400 dinara.

Biće to drugi susret ove dve ekipe za manje od nedelju dana.

Podsetimo, Radnički i Parizan su u sredu igrali četvrtfinalnu utakmicu Kupa Srbije.

Utakmicu je obeležio gol koji je beogradska ekipa postigla iz ofsajda, zbog čega su Nišlije oštro reagovali.
>> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << />
U najavi ovog meča iz Radničkog su istakli da priželjkuju pobedu, a u prvom prvenstvenom duelu ove sezone u Beogradu su ove dve ekipe odigrale meč bez golova.

Nišlije trenutno zauzimaju 4. mesto na tabeli sa 38 osvojenih bodova, dok je Partizan 6. sa dva boda manje.

Nastavak na JužneVesti.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.