Povređen Mekejleb

Izvor: RTS, 10.Jan.2011, 20:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Povređen Mekejleb

Plejmejker Sijene, Lester Mekejleb doživeo frakturu levog stopala na meču italijanske lige. Rezultati lekarskih pregleda biće poznati u narednim danima. Postoji mogućnost da Bo neće igrati protiv Partizana 3. februara u Beogradu.

Prošlogodišnji plejmejker Partizana Lester Mekejleb, koji ove sezone nastupa za Montepaski iz Sijene, povredio je stopalo i još uvek se ne zna kada će se vratiti na teren. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<

Mekejleb je na meču sa Sasarijem doživeo frakturu levog stopala, ali će rezultati lekarskih pregleda biti poznati u narednih nekoliko dana.

Montepaski igra sjajno ove sezone, a popularni Bo nalazi se na četvrtom mestu najkorisnijih igrača Evrolige.

Mekejleb je trebalo da predvodi svoj tim 3. februara u Beogradu, protiv Partizana, ali sa obzirom na težinu povrede, veliko je pitanje da li će se omaleni plej oporaviti do utakmice u beogradkoj Areni.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.