Potvrđeno: Leo Vesterman je igrač CSKA!

Izvor: Mondo, 22.Jun.2017, 10:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Potvrđeno: Leo Vesterman je igrač CSKA!

Bivši plejmejker Partizana potpisao dvogodišnji ugovor sa "armejcima".

Foto: Screenshot/Instagram/cskabasket

Neivesnost praktičn više nije ni postojala - Leo Vesterman od četvrtka je zvanično košarkaš moskovskog CSKA.

Nekadašnji plejmejker Partizana, koji je od odlaska iz Humske igrao za Limož i Žalgiris, potpisao je danas ugovor sa "armejcima" i obavezao se na dvogodišnju >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << saradnju, uz mogućnost rastanka sledećeg leta.

"Pozdravljamo igrača koji je pokazao da može da igra na pozicijama plejmejkera i beka šutera. Ima visinu i znanje da na najvišem nivou kreira za sebe i za saigrače. Leo je motivisan i oduševljen jer će zaigrati za nas. Želim mu sreću u dresu CSKA i da bude zdrav", rekao je trener Moskovljana Dimitris Itudis.

Francuz nije krio oduševljenje dolaskom u ruskog giganta.

"Sjajan je osećaj postati deo tako čuvenog kluba i velikog tima. Ovo je definitivno ogroman korak u mojoj karijeri i veoma sam uzbuđen zbog novog izazova. Jedva čekam da počnem da radim sa novim saigračima i stručnim štabom", istakao je Vesterman.

Dolaskom doskorašnjeg plejmejkera Žalgirisa, CSKA je kompletirao drugi transfer ovog leta, jer je prethodno ozvaničio saradnju i sa Vilom Klajburnom, krilom Darušafake.

Kada je u pitanju Vestermanova uloga, očekuje se da uskoči na poziciju Arona Džeksona, koji je nedavno otišao iz kluba posle pet godina.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.