Poraz Partizana u Rumuniji

Izvor: Dzungla.org, 13.Nov.2011, 15:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poraz Partizana u Rumuniji

Beogradski Partizan poražen je sa 1:0 u prijateljskom meču u Rumuniji od Petrolula, golom Oprice u 41. minutu meča.

Zanimljivo je da je trener Stanojević na put u Rumuniju poveo samo 15 igrača.
Vladimir Stojković je na turneji reprezentacije, pa je na golu bio Radiša Ilić, a Stanojević je na teren izveo sastav: Cvjetković, Savić, Anderson, Stanković, Smiljanić, Manga, Babić, Babović, Dijara i Eduardo.
Na klupi su ostali Petrović, Georgijević, >> Pročitaj celu vest na sajtu Dzungla.org << Ilić i Jovančić.
Stanojević ja na poluvremenu zamenio golmana, a u 60. minutu su umesto Mange i Dijare ušli Ilić i Jovančić.
Ilić je u 70. minutu sa šest metara šutirao pravo u golmana. Deset minuta kasnije isti igrač je bio u kontri, ali ga je Barbulesku zaustavio faulom i zaradio žuti karton.
Novu veliku priliku imao je Georgijević, koji je zamenio Eduarda, ali je sa nekoliko metara iskosa sa leve strane šutirao u golmana domaće ekipe.
Pred kraj meča domaći su mogli do 2:0, ali je šut sa 16 metara Petrović odlično odbranio. Imali su Rumuni jopš dve velike prilike, a Partizan mnogo sreće.
Poslednju šansu za Partizan imao je kapiten na ovom meču Milan Smiljanić, ali je šutirao preko gola.
( Izvor: B92 )

Nastavak na Dzungla.org...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Dzungla.org. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Dzungla.org. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.