Poluvreme - Partizan drži fudbalski čas u Hagu, navijači pozivaju na oprez! (TVITOVI)

Izvor: Sportske.net, 28.Nov.2019, 20:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Puleni Sava Miloševića iza sebe imaju odličnih 45 minuta.

Prvo poluvreme iz Partizanovih snova!

Izabranici Sava Miloševića nakon prvih 45 minuta vode sa 2:0 protiv AZ Alkmara u meču 5. kola Lige Evrope u Hagu.

Gosti su poveli u 16. minutu kada je Takuma Asano savladao Bizoa, da bi u 27. minutu Sejduba Suma iskoristio veliku grešku odbrane AZ Alkmara i duplirao vođstvo "crno-belih".

Mogao je Suma ponovo da bude koban po odbranu gostiju da >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << u jednoj situaciji nije ispao sebičan, ali nema sumnje da mu navijači Partizana neće mnogo zameriti zbog sjajne igre u prvom poluvremenu.

Ova sebičnost Sume bi mogla koštati Partizan.

— Estrella Vermella (@_Milos_kn) 28. новембар 2019.

Bravo za Partizan! 👏 👏 👏

— Barka (@vetarrazvigor) 28. новембар 2019.

Kako fino igra Partizan

— Milutin Vukovic 🇲🇪 (@ckomiii_23) 28. новембар 2019.

Kakva sramota Holanđana, evo izjavio potpredsednik FK Partizan da su nudili da kupe karte za sve ljude koji su došli da gledaju Partizan a nisu došli do karte, ali predstavnici stadiona u Hagu ne žele ni da čuju. I koja je namera ako ne zlonamernost i diskriminacija?

Antifudbal.

— Nenad - san (@nenad_d1977) 28. новембар 2019.

Nacnem drugo pivo,Partizan da gol...Imam jos dva...Debakl AZ-a u najavi :) #PFC

— Bogdan Celebic (@CelebicB) 28. новембар 2019.

Juuuuuu Partizan vodi 2:0? Partizan dao 2 gola? Da se nisam probudila u paralelnom univerzumu? Je l' me neko zeza?

— Кендалл 🇷🇸 (@blesica_) 28. новембар 2019.