Izvor: Sportske.net, 14.Jun.2019, 14:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Počeli razgovori - Šta je Jokan odgovorio FSS-u?
Kad bi on došao na klupu ''Orlova'' verovatno niko ne bi imao bilo kakvu zamerku na takav izbor, ali koliko je realno?
Proslavljeni reprezentativac naše zemlje, a sada sve uspešniji trener Slaviša Jokanović jedan je od kandidata za upražnjeno mesto selektora reprezentacije Srbije.
Mladen Krstajić je od juče i zvanično bivši selektor, a nekoliko imena figurira među opcijama za njegovog naslednika, o čemu smo i jutros izvestili.
Ipak, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << utisak je da bi najveću podršku javnosti imao upravo Slaviša Jokanović, koji se dokazao i kao trener Partizana, ali i u inostranstvu, pre svega u Engleskoj, gde je uspešno vodio ekipe Votforda i Fulama, koje je uvodio iz Čempionšipa u Premijer ligu.
Osim toga, veoma uspešan bio je i u Izraelu, na klupi Makabija iz Tel Aviva, kao i na Tajlandu, u Muangtong junajtedu, na početku svoje inostrane karijere.
Da li je sada, posle 10 godina rada u inostranstvu, vreme za povratak u Srbiju, i to na najodgovornije mesto u našem fudbalu kada su treneri u pitanju?
''Telegraf'' danas prenosi da su čelnici FSS već kontaktirali Jokanovića, a da je on odgovorio postavljanjem određenih finansijskih uslova, koje u Savezu sada razmatraju.
I novinari pomenutog portala stupili su u kontakt sa Jokanovićem, ali on nije želeo da otkriva nikakve detalje u vezi sa ovim pregovorima i potencijalnom preuzimanju reprezentacije Srbije.
Pogledaj vesti o: Partizan







