Izvor: RTS, 15.Mar.2012, 14:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pobeda, ali i pad forme
Trener košarkaša Partizana Vlada Jovanović ocenio je posle pobede nad Cedevitom da je njegov tim u očiglednom padu forme, ali i da uskoro očekuje prepoznatljivu igru "crno-belih".
"U očiglednom smo padu forme. Nisam očekivao da će preduge do traje, ali mora da se dogodi. Posle devet pobeda i veoma dobrog Kupa nastavili smo da pobeđujemo pod adrenalinom, ali poremetile su nas povrede Džejmsa i Božića, posle čega smo postali 'tanki" na poziciji plejmejkera", rekao >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << je Jovanović.
Partizan je večeras u Hali Pionir savladao Cedevitu sa 67:63 zahvaljujući dobroj odbrani u poslednjoj četvrtini, u kojoj su Zagrebčani postigli svega osam poena.
"U prvom poluvremenu nastavili smo igru iz Ljubljane, pomalo neangažovano, sa lošim šutem za tri poena i slabom reakcijom na njihove promene odbrane i igranje Smodiša protiv naših centara. Posle dogovora u svlačionici, ne toliko taktičkog koliko buđenja prave energije, odbranom smo stigli razliku", dodao je Jovanović.
















