Pobeda Partizana protiv TSC-a, poraz Vojvodine u Kragujevcu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 02.Apr.2022, 16:15

Pobeda Partizana protiv TSC-a, poraz Vojvodine u Kragujevcu

Fudbaleri Partizana savladali su danas TSC 2:0 u utakmici 29. kola Superlige Srbije.

Dvostruki strelac bio je levi bek Slobodan Urošević, u 11. i 38.minutu.

Istovremeno, Radnički iz Kragujevca predvođen trenerom Nenadom Lalatovićem savladao je Vojvodinu 3:2.

Bio je to šesti uzastopni poraz Vojvodine, a drugi od dolaska trenera Dragana Radojičića, čime su čak ugrozili i plasman u plej-of.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << />
Kragujevčani su vodili 3:0 golovima Miloša Vidovića u 6, Marka Mirića u 33. i Nemanje Tomića u 72. iz penala, da bi Novosađani u finišu samo smanjili rezultat preko Bojana Matića u 76. i Dejana Zukića iz penala u 90+6. minutu.

Od 16.15 sastaju se Radnički Niš - Crvena zvezda, a od 18.30 igraju Spartak - Metalac.

Petak: Novi Pazar - Napredak 1:0, Kolubara - Mladost 2:2.

Ponedeljak (4. aprila): Voždovac - Radnik (16.15), Proleter - Čukarički (18.30).
Pogledaj vesti o: Kragujevac

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.