Pobeda Partizana, Mutombo se nameće

Izvor: RTS, 27.Jan.2014, 18:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pobeda Partizana, Mutombo se nameće

Partizan je u drugom test meču na pripremama u Turskoj savladao južnokorejski Gjongnam sa 2:1. Golove su postigli Mutombo, Pantić i Gulan (autogol). Naredni meč "crno-beli" igraju protiv bugarskog Liteksa.

Fudbaleri Partizana pobedili su danas u prijateljskoj utakmici u Beleku Gjongnam iz Južne Koreje sa 2:1 (1:0).

Po izuzetno jakoj kiši golove za crno-bele postigli su Belgijanac Andre Mutombo, koji >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << je na probi u Partizanu, u 14. i Danilo Pantić u 75. minutu, dok je Nikola Gulan u 79. minutu pogodio sopstvenu mrežu.

Ovo je druga pobeda Partizana na pripremama u Turskoj, pošto su izabranici Marka Nikolića istim rezultatom bili bolji od austrijskog Volfsbergera.

Sledeću utakmicu fudbaleri Partizana odigraće u četvrak, 30. januara, protiv bugarskog Liteksa.

Partizan prvo poluvreme: Lukač, Lazović, Stanković, Volkov, Aksentijević, Ilić, Jojić, Marković, Obradović, Malbašić, Mutombo.

Partizan drugo poluvreme: Petrović, Petrović ,Trajković, Ninković, Drinčić, Grbić, Vulićević, Brašanac, Škuletić, Pantić, Gulan.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.