Izvor: Sportal.rs, 26.Okt.2024, 16:24

Piksi i Ostoja zajedno gledaju meč Partizan – Čukarički /FOTO/

Fudbaleri Partizana su u meču 13. kola Superlige Srbije dočekali ekipu Čukaričkog, a u loži stadiona u Humskoj našao se i selektor naše reprezentacije Dragan Stojković Piksi. Osim njega, tu su još i generalni sekretar FSS Branko Radujko, direktor A reprezentacije Stevan Stojanović, kao i prvi čovek KK Partizan Ostoja Mijailović.

Nastavak na Sportal.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Crni dim se nadvio nad Humskom: Evo zašto je prekinut meč Partizana i Čukaričkog /VIDEO/

Izvor: Sportal.rs, 26.Okt.2024

Fudbaleri Partizana su u meču 13. kola Superlige Srbije dočekali ekipu Čukaričkog, a već u uvodnim minutima utakmice je duel morao da bude prekinut zbog aktivnosti navijača sa Južne tribine stadiona.

Nastavak na Sportal.rs...

Neki novi Partizanov početak: Solidno ispunjene tribine, u loži poznata lica

Izvor: Danas, 26.Okt.2024

Fudbaleri Partizana dočekuju ekipu Čukaričkog na svom stadionu, u okviru 13. kola Superlige Srbije, a na poluvremenu gube rezultatom 0:1.

Nastavak na Danas...

Poznato kolika je bila poseta na utakmici Partizan – Čukarički

Izvor: Danas, 26.Okt.2024

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Čukaričkog sa 3:1 u okviru 13. kola Superlige Srbije.

Nastavak na Danas...

Oglasio se Ostoja Mijailović posle pobede fudbalera Partizana

Izvor: SrbijaDanas.com, 26.Okt.2024

Fudbaleri Partizana pobedili su danas na svom terenu ekipu Čukaričkog rezultatom 3:1 u meču 13. kola Superlige Srbije.

Nastavak na SrbijaDanas.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.