Izvor: B92, 15.Apr.2015, 10:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pavlović: Videlo se da možemo sa CZ
Bek Partizana Aleksandar Pavlović rekao je da crno-belimoraju da isprave greške iz prvog meča polufinala plej-ofa ABA lige sa Crvenom zvezdom.
"Imali smo šanse da se vratimo u utakmicu, ali nismo uspeli. Bilo je dobrih perioda u našoj igri, ali mnogo više loših. Dozvolili smo Zvezdi mnogo skokova u napadu. Važno je da im to limitiramo u drugoj utakmici. Ako to uspemo, imaćemo šansu da se suprotstavimo na pravi način i dođemo do pobede", rekao je Pavlović. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
Centar Partizana Nikola Milutinov zbog povrede nakon duela sa Jakom Blažičem nije igrao od sredine druge četvrtine, a Pavlović smatra da je to dosta uticalo na igru crno-belih.
"Mnogo nam je nedostajao Milutinov, nadam se da će mu biti bolje i da će moći da igra u drugoj utakmici. U svakom slučaju, videlo se da možemo da igramo sa Zvezdom", kazao je Pavlović.
Pavlović je istakao da on i njegovi saigrači veruju u sebe, iako Zvezda ima veću rotaciju.
"To ne znači da su bolji. Važno je da ispravimo greške iz prvog meča. I prošle sezone u finalu Superlige je Zvezda povela sa 1:0, pa smo na kraju pobedili", rekao je Pavlović.
Drugi meč polufinala plej-ofa izmedju Partizana i Zvezde igra se u sredu 21.00, a domaćini su ponovo cveno-beli.
Pavlović: Vidjelo se da možemo sa Zvezdom
Izvor: BanjalukaLive.com, 15.Apr.2015
Bek Partizana Aleksandar Pavlović rekao je da crno-bijeli moraju da isprave greške iz prvog meča polufinala plej-ofa ABA lige sa Crvenom zvezdom. "Imali smo šanse da se vratimo u utakmicu, ali nismo uspjeli. Bilo je dobrih perioda u našoj igri, ali mnogo više loših. Dozvolili smo Zvezdi mnogo...





