Izvor: RTV Pink, 19.Apr.2009, 00:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizanu trofej NLB lige

Crno-beli u finalu pobedili Cibonu sa 63:49. . . Treći put zaredom košarkaši Partizana osvijili su prvenstvo regionalne košarkaške lige. Pred 12.000 gledalaca, u Areni, crno-beli su slavili sa 63:49 i tako odbranili i drugi od tri trofeja osvojena prošle sezone.

Nastavak na RTV Pink...

Partizanu treća uzastopna titula šampiona

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Apr.2009

BEOGRAD - Košarkaši Partizana osvojili su treću uzastopnu titulu šampiona Jadranske lige, pošto su večeras u Beogradskoj areni pobedili zagrebačku Cibonu sa 63:49 (17:9, 21:18, 9:16, 16:6) u finalu tog regionalnog takmičenja...Najefikasniji u Partizanu bio je Novica Veličković, koji je 14 od...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Partizanov het-trik u NLB ligi

Izvor: Sportske.net, 19.Apr.2009

Košarkaši Partizana pobedom nad Cibonom 63:49 (17:09, 21:18, 09:16, 16:06), došli do trećeg uzastopnog trofeja u NLB ligi. Crno-beli uz 15 poena u bodovanju za Euro ligu, osvojili i 40.000 eura namenjenih pobedniku NLB lige.

NLB: Nova titula za Partizan

Izvor: B92, 19.Apr.2009

Košarkaši Partizana osvojili su treću uzastopnu titulu prvaka NLB lige, pobedom nad Cibonom, sa 63:49, u finalu završnog turnira u Beogradskoj areni. ..Najefikasniji u pobedničkom timu, pred rekordnih 13.328 gledalaca, bio je Novica Veličković, sa 17 poena, Stefon Lazmi je postigao 11, Milenko...

NLB F4: Partizanov jadranski triling!

Izvor: Mondo, 19.Apr.2009

Košarkaši Partizana odbranili su i drugi od tri trofeja osvojena prošle sezone, pobedivši Cibonu sa 63:49 u 'naelektrisanom' finalu NLB lige. Njima je ovo treća uzastopna titula u regionalnom takmičenju, a čak šesta zaredom za srpske timove!

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTV Pink. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTV Pink. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.