Partizanovi rezervisti savladali Inđiju

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 21.Feb.2017, 16:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizanovi "rezervisti" savladali Inđiju

Fudbaleri Partizana savladali su danas Inđiju 3:2 (2:0) u prijateljskoj utakmici koja je odigrana u SC "Teleoptik".

Trener Marko Nikolić ukazao je šansu "rezervistima", a prvenac u crno-belom dresu, u 24. minutu, postigao je Kamerunac Leandro Tavamba.

Sem njega golove su postigli Nebojša Kosović u 29. i Nemanja Mihajlović u 49, dok je dvostruki strelac za goste bio Darko Lemajić, u 67. iz penala i 72. minutu.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.