Partizanova deca opet kod kuće: Vratili se Lola i Jovanović

Izvor: MozzartSport.com, 10.Mar.2015, 10:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizanova deca opet kod kuće: Vratili se Lola i Jovanović

Nekadašnji fudbaleri crno-belih za sada samo treniraju u Zemunelu

Posle povratka Stefana Babovića, Partizan je na pragu da dobije još dva nova/stara igrača. Milan Lola Smiljanić i Marko Jovanović zasad samo treniraju sa crno-belima uz blagoslov Marka Nikolića, ali bi na kraju sezone vrlo lako mogli da se u potpunosti vrate u redove vicešampiona Srbije, prenosi Sport.

Defanzivac i vezista treniraju sa nekadašnjim klubom >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << kako bi održali formu, jer trenutno nemaju klub, pa im je nekadašnji poslodavac umnogome izašao u susret.

Marko Jovanović je imao veoma tešku sezonu. On je bio fantastičan u dresu Visle iz Krakova, ali je na rutinskom pregledu pred početak polusezone otkriveno da je bolestan. Sumnjalo se na najgore, ali je on imao samo virus, koji je potom i izlečen. Međutim, uprava tima iz najvećeg studentskog grada u Poljskoj je odlučila da jednostrano raskine saradnju sa njim, pokazavši veliko nerazumevanje, pa će slučaj završiti na sudu.

Za razliku od njega Lola Smiljanić je sporazumno raskinuo ugovor sa Genčlerbirligijem gde se nije nametnuo, pa je od zimus slobodan igrač. Malo je nedostajalo da se on u zimskom roku preseli u Humsku, ali nije bilo potrebe, jer je Partizan dobro popunjen na njegovoj poziciji.

Oba ova igrača su prošla sve Partizanove mlađe kategorije, a obojica su branila boje ovog kluba i u Ligi Evrope i u Ligi šampiona. Biće interesantno videti gde će se njihove karijere nastaviti, možda opet baš na stadionu nadomak Ulice Dragana Mancea.

(FOTO: MNPressphoto)

Nastavak na MozzartSport.com...



Povezane vesti

Povratak kući: Smiljanić i Jovanović ponovo sa Partizanom

Izvor: Sportal.rs, 10.Mar.2015

Posle Stefana Babovića, u redove Partizana bi mogla da se vrate još dva nekadašnja igrača. Milan Lola Smiljanić i Marko Jovanović zasad samo treniraju sa crno-belima uz blagoslov Marka Nikolića, ali bi na kraju sezone vrlo lako mogli da se u potpunosti vrate u redove vicešampiona Srbije, prenosi...

Nastavak na Sportal.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MozzartSport.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MozzartSport.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.