Partizan želi plasman u Top 16

Izvor: Beta, 13.Dec.2011, 16:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan želi plasman u Top 16

MADRID, 13. decembra 2011. (Beta) - Košarkaši Partizana voleli bi da pobedom u sredu nad Realom u Madridu obezbede plasman u drugu fazu Evrolige, ali su svesni da to neće biti ni malo lako protiv rivala koji se bori za prvo mesto u Grupi C.

"Svi znaju da bi nam pobeda donela plasman u Top 16, tako da bi bilo dobro da dobijemo i završimo to kolo pre kraja. Očekujem da odigramo dobru utakmicu i želimo da pobedimo. Nema mnogo više šta da se..
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Beta...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.