Izvor: B92, 31.Okt.2016, 20:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Partizan vas poziva da pomognete ugroženima
FK Partizan i ove godine je organizovao humanitarnu akciju "Da nam svima bude toplo" kako bi pomogao ugroženom stanovništvu u Srbiji i regionu.
Akcija ove godine neće obuhvatiti samo domove za decu bez roditeljskog staranja, već i porodice širom Srbije koje nemaju osnovnih materijalnih sredstava za život.
"Pozivamo Vas da čistu garderobu, kao i konzervirane namirnice donesete svakim radnim danom od 09-16h u službene prostorije FK >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Partizan, Humska 1 kancelarija 216 i na taj način date svoj doprinos ovoj akciji.
Pozivamo i kompanije da se priključe našoj akciji i doniraju prema mogućnostima garderobu, prehrambene proizvode, televizore, galanteriju, građevinski materijal, kompjutere, sveske za školu i radni pribor, tako što će nas kontaktirati putem mejla marketing@partizan.rs
Često zaboravimo koliko ima onih koje će usrećiti ono što je nama svakodnevica - topao šal, kapa, ćebe ili tegla ajvara. Zato ne budimo lenji, već izdvojimo malo vremena i osnovnih sredstava da pomognemo našim prijateljima koji nemaju.
Mi nemamo bliže jedne od drugih, zato ne zaboravi onog pored tebe", navodi se u saopštenju Partizana.
Akcija traje do 22. decembra 2016. godine.










