Partizan uskoro sa novim plejom?

Izvor: Vesti-online.com, 03.Mar.2015, 11:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan uskoro sa novim plejom?

Košarkaški klub Partizan u finiš sezone ipak će ući sa toliko potrebnim plejmejkerom. Naime, u četvrtak će iz SAD doputovati veliko pojačanje crno-belih, čije se ime još drži u tajnosti. Potpis na ugovor do kraja sezone sa klubom iz Humske novajlija iz Amerike staviće dan kasnije, saznaje blic.rs.

Preko potrebni organizator igre biće odmah registrovan za ABA ligu, a istek roka za njegovu prijavu je >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << 5. mart u ponoć. Naravno, trener ekipe Duško Vujošević, koji danas (utorak) slavi 56. rođendan, računaće na novog pleja i u domaćoj Superligi, koja počinje već 28. marta.

Podsetimo, Partizan cele tekuće sezone kuburi sa pozicijom plejmejkera. Na njoj prinudno igra Milenko Tepić, ponekad i Vanja Marinković, a jedini pravi organizator igre je Boris Dalo.
Pogledaj vesti o: Košarka

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.