Izvor: Beta, 25.Maj.2011, 11:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan ubedljiv protiv FMP-a

BEOGRAD, 25. maja 2011. (Beta) - Košarkaši Partizana pobedili su u utorak u Beogradu FMP Železnik sa 100:71 (27:20, 26:20, 26:16, 21:15) i poveli sa 1:0 u polufinalu plej-ofa Superlige Srbije.

Sedmorica igrača Partizana postigli su dvocifren broj poena, a najefikasniji je bio Jan Veseli sa 16 poena i šest skokova. Dušan Kecman ubacio je 15, dok su po 13 dodali Vladimir Lučić i Dragan Milosavljević.

Trener Vlade Jovanović pružio je priliku svim igračima, a samo se Nemanja Bešović nije upisao medju strelce. Partizan je imao dobar procenat šuta - 65 odsto, dok su za dva poena crno-beli šutirali 79 odsto.

U timu FMP Železnika su takodje svi igrali, najefikasniji je bio Vuk Radivojević sa 19 poena i sedam asistencija, a Mile Ilić dodao je 14 poena.

Nastavak na Beta...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.