Partizan u finalu Superlige

Izvor: Nezavisne Novine, 09.Jun.2015, 20:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan u finalu Superlige

VALJEVO, 9. juna (Tanjug) - Košarkaši Partizana savladali su u Valjevu ekipu Metalca sa 73:69 (19:16, 13:16, 19:14, 20:23) i sa ukupnih 2:0 u plej-of seriji plasirali se u finale Superlige Srbije.

Aktuelni šampion u finalu igraće protiv Crvene zvezde, a prvi meč serije igra se u petak kada su domaćini crveno-bijeli.

Košarkaši Metalca i Partizana igrali su egal sve do početka posljednje dionice, kada je ekipa Duška Vujoševića serijom 12:2 praktično >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << došla do trijumfa.

Uporni valjevački tim pokušao je u finišu meča da se vrati, prišao na minus dva, ali je Milan Mačvan u sljedećem napadu šutem za tri okončao sve dileme oko pobednika.

Najefikasniji u Partizanu bio je Dragan Milosavljević sa 17 poena, Mačvan je dodao 13, a 12 Milenko Tepić.

Kod Metalca najbolji je bio Đorđe Majstorović sa 20 poena, Mladen Jeremić imao je 13, a jedan manje Nikola Malešević.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.