Izvor: Beta, 20.Apr.2016, 18:34

Partizan u finalu Kupa

Fudbaleri Partizana plasirali su se u finale Kupa Srbije, pošto su danas u Subotici pobedili Spartak sa 3:0 u revanš meču polufinala.Strelci su bili Nemanja Mihajlović u drugom, Dušan Vlahović u 83. i Ivan Bandolovski u 89. minutu.U prvoj utakmici bilo je 0:0. Spartak je meč završio sa 10 igrača, pošto je Ognjen Mudrinski u 80. minutu dobio drugi žuti karton.Partizan će u finalu igrati protiv Javora.Fudbaleri Javora iz Ivanjice plasirali su se u finale Kupa Srbije prvi put u klupskoj istoriji, pošto su u Čačku odigrali 1:1 sa Borcem i tako odbranili pobedu od 2:1 iz prvog meča.
Pogledaj vesti o: Subotica