Partizan u Slovačkoj traži vizu za – Rusiju

Izvor: B92, 29.Jul.2021, 19:56

Ukoliko prođe ekipu Dunajske Strede, fudbaleri Partizana će u 3. kolu kvalifikacija za Ligu konferencija igrati protiv ruskog Sočija.

To je postalo definitivno nakon revanša Rusa i azerbejdžanske Kešle, koji su takođe dobili.

Nakon 3:0 u Rusiji, u Bakuu je bilo 4:2 za Soči koji bi u prvom meču kroz sedam dana bio domaćin Partizanu ili DAC-u.

Soči je poveo golom Dugandžića u 21. minutu, da bi Silva izjednačio u 35.

Ipak, novu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << prednost gostima doneo je Burminstrov u 38. minutu.

Kešla je još jednom izjednačila u 52. minutu preko Hadžijeva, ali više od toga nije mogla.

Prokin je u 70. minutu doneo 3:2 Sočiju, a Dugandžić u 82. minutu svojim drugim pogotkom konačnih 4:2.

Sva dešavanja u meču između DAC-a i Partizana pratite uživo putem našeg Live BLOG-a.

Pogledaj vesti o: Partizan,   Vize