Izvor: RTS, 12.Jan.2013, 21:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Partizan srušio "drim tim"
"Crno-beli" su priredili veliko iznenađenje savladavši na Banjici Kragujevački "drim tim" sa 11:10 (2:1, 3:3, 3:3, 3:3) i time obezbedili plasman u finale Kupa Srbije. Finale, u kome Partizan brani titulu, igraće se sutra u 19.00.
Vaterpolisti Partizana napravili su večeras veliko iznenađenje, pošto su u polufinalu završnog turnira Kupa Srbije na bazenu Banjica pobedili favorita, Radnički iz Kragujevca sa 11:10 >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << (1:2, 3:3, 4:3, 3:3).
Crno-beli će tako, uprkos očekivanjima većeg dela javnosti, sutra biti u prilici da brane trofej nacionalnog kupa. Ko će im biti rival znaće se posle drugog polufinala u kojem se od 20 sati sastaju Crvena zvezda i Vojvodina.
Junaci pobede Partizana nad "drim timom" iz Kragujevca bili su golman Slobodan Soro sa 13 odbrana i Dušan Mandić i Stefan Mitrović sa po tri postignuta pogotka.
Crno-beli su vodili tokom većeg dela meča, a pet minuta pre kraja bilo je 10:7 za Partizan. Ipak, Radnički je veoma brzo smanjio na 10:9 i uveo meč u neizvesnu završnicu.
Pobedu Partizana ipak je sačuvao Mitrović koji je u poslednjem minutu meča pogodio za 11:9, nakon čega je moglo da počne slavlje navijača crno-belih na tribinama.
U ekipi Radničkog najefikasniji bio je Damir Burić sa tri gola, dok su pogodak manje postigli Boris Zloković i Slavko Gak.
Pogledaj vesti o: Kragujevac
Partizan srušio drim tim
Izvor: RTS, 12.Jan.2013
"Crno-beli" su priredili veliko iznenađenje savladavši na Banjici Kragujevački "drim tim" sa 11:10 (2:1, 3:3, 3:3, 3:3) i time obezbedili plasman u finale Kupa Srbije. Finale, u kome Partizan brani titulu, igraće se sutra u 19.00. ..Vaterpolisti Partizana napravili su večeras veliko iznenađenje,...




