Partizan spasio bod

Izvor: TV Arena Sport, 13.Dec.2015, 19:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan spasio bod

U 21. kolu Superlige fudbaleri Partizana su sa teškom mukom uspeli da isčupaju bod na gostovanju ekipi Rada na Banjici rezultatom 2:2.

Remi gostima doneo je rezervista Valeri Božinov. Iz bukvalno dva šuta na gol, domaći su došli do velike prednost od 2:0. Partizan je ponovo odigrao bledu utakmicu. I pored toga što su gosti u većem delu meča držali loptu, ponovo su prelako primljeni golovi.

Crno-beli su bili blizu novog šamara, a novu bruku sprečio je >> Pročitaj celu vest na sajtu TV Arena Sport << Božinov. Bugarin je u 59. minutu ušao u igru i pokrenuo grogiranog šampiona.

I ovoga puta bela tačka je bila kobna za Partizan. U 6. minutu Saša Ilić je posle igranja rukom Vica promašio šesti vezani jedanaesterac za crno-bele.

Video klipove, sportske vesti i izveštaje sa utakmica možete pratiti i na našim Facebook  i Twitter stranicama.

Da pratite najnovija dešavanja sa sportskih terena kliknite na link Sportske vesti

Arena Sport je koncept četiri sportska kanala. Prvi kanal, Arena Sport 1,  nalazi se u osnovnoj ponudi većine kablovskih operatera i dostupan je svima.

Preostala tri, Arena Sport 2, 3 i 4, su digitalna i nalaze se u okviru posebnog Arena Sport paketa u ponudi kablovskih operatera.

Odaberite svog operatera i prijavite se na linku Arena Sport paket
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na TV Arena Sport...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TV Arena Sport. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TV Arena Sport. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.