Izvor: B92, 05.Dec.2010, 00:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Partizan se ogradio od huligana
Beograd -- Fudbalski klub Partizan se ogradio od napada navijača na Marakanu rečima da oni koji su napali stadion ne mogu da se nazovu navijačima.
Generalni sekretar FK Partizan, Darko Grubor rekao je Partizanu takvi navijači ne trebaju ni na stadionu, a ni van njega.
Uprava Fudbalskog kluba Crvena Zvezda oglasila se nakon >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << incidenta saopštenjem u kome odgvornost za napad pripisuje Zajednici prvoligaša jer je dozvolila se zamene domaćini za utakmicu Partizan -Sloboda.
Povodom napada na stadion Crvene Zvezde policija je privela 33 navijača Partizana, a 21 je određeno policijsko zadržavanje.
Načelnik Uprave policije u policijskoj upravi Beograda, Miladin Despotović kaže da je policija vrlo brzo suzbila grupu od oko 150 navijača Partizana koji su kamenovali i napali Marakanu i članove Uprave Zvezde koji su izašli napolje.
Pogledaj vesti o: Zvezda - Partizan, Večiti derbi, Fudbal









