Partizan sa 2:1 ide na revanš u Molde

Izvor: Beta, 22.Avg.2019, 23:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras Molde sa 2:1, u prvoj utakmici baraža za Ligu Evropa.Strelci za Partizan bili su Sejduba Suma u 45. i Zoran Tošić u 84. Gol za Molde u 44. je dao Matis Boli.Revanš će se igrati sledećeg četvrtka u Norveškoj.U prvom poluvremenu, do samog njegovog finiša, nije bilo velikih uzbudjenja, osim pokušaja Ejkrema i dobre odbrane Stojkovića u 12. minutu. Nakon toga obe ekipe nisu bile precizne u završnici sve do 43. minuta kada je Boli doneo prednost Moldeu. Boli je sve sam uradio, "polomio" je trojicu igrača Partizana, šutirao je, a lopta se od stative odbila u mrežu crno-belih.   Partizan je, medjutim, odgovorio posle samo dva minuta, a u glavnim ulogama bili su Tošić i Suma. Tošić je dobio loptu na desnoj strani, proigrao je Sumu koji se lepo okrenuo i sjajno pogodio za 1:1.Prvi do šanse u drugom poluvremenu stigao je Molde, Džejms je zapretio u 61. minutu, ali je Stojković bio na mestu. Nakon toga pravih prilika nije bilo sve do 77. minuta kada je Partizan propustio tri velike šanse. Prvo Ožegović nije iskoristio dobar prodor i dodavanje Asana, potom je Uroševićev šut odbranio golman Moldea i na kraju je Japanac loše ...
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.