Partizan razočarao protiv prvoligaša

Izvor: B92, 22.Jul.2023, 20:02

Fudbaleri Partizana i Metalca remizirali su rezultatom 1:1 u poslednjoj pripremnoj utakmici pred početak nove sezone.

Meč je odigran iza zatvorenih vrata Sportskog centra "Teleoptik".

Igor Duljaj je od početka napravio čak devet izmena u odnosu na tim koji je pre dva dana savladao Mladost GAT rezultatom 3:1.

Startnih 11 bili su: Popović, Saničanin, Stjepanović, Šehović, Kanute, Pantić, Živković, Severina, Baždar, Menig, Nikolić.
Ti igrači su doneli prednost posle prvog poluvremena, tačnije, u 42. minutu je precizan bio Samed Baždar.

U nastavku su crno-beli značajno izmenili postavu, a Metalac koji je član Prve lige Srbije, uspeo je da izbegne poraz.

Strelac izjednačujućeg pogotka u 75. minutu bio je Ognjen Luković i tako je doneo krajnji remi ekipi iz Gornjeg Milanovca.