Izvor: B92, 26.Dec.2014, 20:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Partizan prvi do završnog turnira
Odbojkaši Partizana prvi su učesnici završnog turnira za trofej Kupa Srbije.
Crno-beli su na domaćem terenu, u revanš utakmici četvrtfinala, savladali ekipu Inđije posle neizvesne, na kraju dramatične borbe, sa 3:2 u setovima (17:25, 25:13, 15:25, 25:21, 23:21).
Prvi meč u Inđiji Partizan je dobio istim rezultatom (3:2).
Tokom večeri, u preostalim revanšima četvrtfinala igraju Crvena zvezda – Đerdap (prvi meč 3:0), Vojvodina – Mladi radnik (3:2) i Radnički Kragujevac – Spartak Subotica (3:0).
Partizan, Radnički i Zvezda u polufinalu
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 26.Dec.2014
Odbojkaši Crvene zvezde, Vojvodine i kragujevačkog Radničkog pridružili su se ekipi Partizana izborivši plasman na završni turnir Kupa Srbije...U revanš utakmicama četvrtfinala Crvena zvezda je večeras u Beogradu pobedila Đerdap iz Kladova sa 3:1, (25:20, 25:21, 20:25, 25:17), Vojvodina je...









