Partizan prvi do završnog turnira

Izvor: B92, 26.Dec.2014, 20:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan prvi do završnog turnira

Odbojkaši Partizana prvi su učesnici završnog turnira za trofej Kupa Srbije.

Crno-beli su na domaćem terenu, u revanš utakmici četvrtfinala, savladali ekipu Inđije posle neizvesne, na kraju dramatične borbe, sa 3:2 u setovima (17:25, 25:13, 15:25, 25:21, 23:21).

Prvi meč u Inđiji Partizan je dobio istim rezultatom (3:2).

Tokom večeri, u preostalim revanšima četvrtfinala igraju Crvena zvezda – Đerdap (prvi meč 3:0), Vojvodina – Mladi radnik (3:2) i Radnički Kragujevac – Spartak Subotica (3:0).

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Partizan, Radnički i Zvezda u polufinalu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 26.Dec.2014

Odbojkaši Crvene zvezde, Vojvodine i kragujevačkog Radničkog pridružili su se ekipi Partizana izborivši plasman na završni turnir Kupa Srbije...U revanš utakmicama četvrtfinala Crvena zvezda je večeras u Beogradu pobedila Đerdap iz Kladova sa 3:1, (25:20, 25:21, 20:25, 25:17), Vojvodina je...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.