Izvor: Blic, 05.Feb.2012, 17:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Partizan protiv Triglava u polufinalu Slohokej lige
Hokejaši Partizana igraće u u polufinalu Slohokej lige protiv slovenačkog Triglava, koji je sa 2:0 eliminisao ljubljansku Slaviju.
Crno-beli su u četvrtfinalu bili bolji od Bleda (4:0, 11:1), dok se u drugom polufinalu sastaju dve slovenačke ekipe, Maribor i Olimpija.
Prvi mečevi polufinala igraće se u sredu, 8. februara, a revanši tri dana kasnije. Ako posle dva duela obe ekipe pobede po jednom, igraće se "majstorica" u ponedeljak, 13. februara.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Partizan je ligaški deo takmičenja završio ispred Triglava, pa će u prvom meču biti domaćin.
Prvi meč se igra u sredu u 16.30 u hali Pionir.
Povezane vesti: Triglav iznenadio ekipu Partizana u Pioniru Hokejaši Partizana pobedili Triglav u Kranju Partizan ubedljiv protiv Triglava Hokejaši Partizana u finalu!























