Partizan pronašao prvog Amera?

Izvor: Mondo, 26.Jul.2017, 00:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan pronašao prvog Amera?

Snažni Džejmi Skin blizu je potpisivanja ugovora sa crno-belima.

Partizan se nalazi na dobrom putu da angažuje drugog novog igrača ovog leta, za sastav koji će Miroslav Nikolić od oktobra predvoditi u ABA ligi i Evrokupu.

Posle reprezentativca Bosne i Hercegovine Obrada Tomića, unutrašnju liniju trebalo bi da pojača i jedan Amerikanac, a u pitanju je Džejmi Skin (29 godina, 205 cm).

U NCAA ligi je proveo dve godine na Vejk Forestu >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << i dve na univerzitetu Virdžinija Komonvelt, a od 2011. je uglavnom igrao za manje evropske klubove u Izraelu, Italiji, Belgiji...

Prošlu sezonu proveo je u KK Peja iz Peći, u nasilno otcepljenoj južnoj srpskoj pokrajini.

Prema svemu sudeći, Partizan zaista pravi ekstremno jeftin tim, a to se moglo naslutiti kako po izjavama Mute Nikolića, tako i po tome što klub već drugi mesec nema predsednika, a generalno nema ni vesti o bilo kakvim pomacima u logistici i finansiranju.

Evo Skinovih odabranih poteza iz sezone 2014/15, u belgijskoj Deksiji.



Izvor: Youtube

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.