Partizan priznao kaznu, ali se ipak nada

Izvor: B92, 12.Jan.2017, 21:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan priznao kaznu, ali se ipak nada

Posle niza konfuznih izjava da je reč o upozorenju, da će sigurno igrati Evropu, danas je jasno da će o sudbini Partizan odlučivati Sud za sportsku arbitražu.

Ako ima dobrih vesti za crno-bele, onda je ta da je Partizan danas isplatio dug.

Čelnici Partizana su optimisti da će Sud poništiti odluku Uefe, ali to nije bio čest slučaj u prošlosti- štaviše ova ustanova najčešće donese i drastičniju kaznu.

Pogledajte novo izdanje Sportskog pregleda B92.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.