Izvor: B92, 05.Avg.2021, 16:53

Partizan preživeo sudijsku grešku – odluka u revanšu u Beogradu VIDEO

Fudbaleri Partizana remizirali su u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Sočija rezultatom 1:1 (0:0).
"Parni valjak" je odigrao takmičarsku utakmicu, na rezultat koji su imali sve dok sudije nisu to "pokvarile".
Jer, utakmicu je umalo odlučila krajnje sporna odluka moldavskih arbitara da u 63. minutu dodele penal Sočiju posle prekršaja Igora Vujačića na ivici kaznenog prostora.
Glavni sudija je dodelio slobodan udarac, a pomoćni signalizirao da to bude penal, a pa je Soči poveo.
Međutim, crno-beli su brzo odgovorili i posle samo sedam minuta posle akcije Lazara Markovića i Rikarda Gomeša doneli pozitivan rezultat pred revanš koji se 12. avgusta igra u Beogradu....