Partizan potopio Mladost (video)

Izvor: B92, 03.Feb.2011, 14:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan "potopio" Mladost (video)

Vaterpolisti Partizana savladali su u poslednjem kolu grupne faze Evrolige Mladost iz Zagreba 14:7.

Najefikasniji u Partizanu bio je Andrija Prlainović sa četiri gola, tri je postigao Duško Pjetlović, po dva Miloš Ćuk i Vladimir Vujasinović, a po jedan Mandić, Aleksić i Radović.

Gosti, bez svoj najoboljeg igrača Vanje Udovičića su u nastavku meča uspostavili ravnotežu i uspeli da konačno postignu nekoliko golova te se približe Partizanu na 10:7 u finišu meča.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.