Partizan poslao ponudu za Radosava Petrovića

Izvor: B92, 08.Dec.2017, 17:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan poslao ponudu za Radosava Petrovića

Fudbalski klub Partizan namerava da se pojača za nokaut fazu Lige Evrope, a prvo željeno pojačanje je bivši igrač kluba iz Humske Radosav Petrović.

Porutalski mediji pišu da su crno-beli kontaktirali Sporting iz Lisabona u vezi sa dovođenjem nekadašnjeg reprezentativca Srbije.

Partizan želi da Petrovića dovede u januaru i trenutno je u pregovorima da igrač dođe na pozajmicu do kraja sezone sa mogućnošću otkupa.

Od odlaska >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u Partizan, Petrović je bio u više klubova: Blekburnu, Genčlebirligiju, kijevskom Dinamu i Sportingu, a jedno vreme je bio na pozajmici u Rio Aveu.

U Sportingu se nije nametnuo, pa pored Vilijana, Palinje i Batalja nema mnogo mesta za srpskog internacionalca. Petrović zbog minutaže na terenu, Sporting zbog popunjenog sastava mogu da pronađu zajednički interes zbog kog bi Srbin mogao već u januaru da opet zaigra u crno-belom.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.